+48 694 674 076 m.walkowicz@royalmaids.pl

Pranie dywanów Wrocław

RoyalMaids Wrocław - separator

Pranie, czyszczenie dywanów i wykładzin było i jest częścią usług porządkowych. Wrocław jest trzecim miastem po Warszawie i Poznaniu, który w końcu doczekał się w pełni profesjonalnej Automatycznej Pralni Dywanów  „PierzDywan” zlokalizowanej na ul. KIełczowskiej 62 we Wrocławiu. Obieramy dywany z następujących dzielnic Wrocławia: Krzyki (ul. Kominiarska, Kaufland), Kozanów, Psie Pole, Śródmieście oraz Nowy Dwór.

Kontakt z nami

Kompleksowe czyszczenie dywanów

RoyalMaids Wrocław - separator

Nasza pralnia jako pierwsza na Dolnym Śląsku wprowadziła usługę prania oraz czyszczenia dywanów i wykładzin metodą „na wskroś”. To My jako pierwsi zamiast odkurzaczy piorących wprowadziliśmy maszyny piorące wielkości samochodów takie jak:

 • automat trzepiący,
 • wirówki do dywanów,
 • automat szorująco-piorący,
 • finischery do obróbki końcowej,
 • czy profesjonalne suszarnie do dywanów.

Wszystko to sprawiło, że nie czyścimy dywanów u klienta na podłodze, rozcierając brud po dywanie i pozostawiając mokry dywan bez wentylacji i możliwości wyschnięcia.

Nasza ekipa zajmuje się profesjonalnym praniem dywanów we Wrocławiu

„MY nie udajemy, że czyścimy dywany  MY je pierzemy skutecznie zawsze z obu stron”

Profesjonalna pralnia dywanów we Wrocławiu

Klienci z Wrocławia i okolic dzięki Automatycznej Pralni Dywanów „PierzDywan” znowu mogą cieszyć się swoim czystym dywanem.

To my wytyczamy nowy poziom usług. Dlatego ciągle szkolimy się w kraju i za granicą, szukamy nowych rozwiązań technologicznych i ściągamy je do naszej pralni.

Zakres naszej pralni to nie tylko pranie i czyszczenie dywanów czy wykładzin https://www.pierzdywan.pl/PL-H35/oferta.html

Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z dywanów

Skutecznie zajmujemy się odplamianiem dywanów z kawy, coca-coli, farby czy tuszu. Usuwanie zanieczyszczeń z dywanów czy wykładzin po plastelinie, gumie czy smole może wydawać się trudne – ale dla nas jest to możliwe. Gwarantujemy 99% skuteczności w usuwaniu uryny po naszych „pupilach” i neutralizacji ich zapachów z dywanów i wykładzin.

Oferujemy także czyszczenie wykładzin w firmie i pranie wykładzin obiektowych na terenie całego Wrocławia.

Czyszczenie dywanów wełnianych, orientalnych i jedwabnych

Jesteśmy w stanie skutecznie i bezpiecznie wyprać nie tylko dywany sztuczne. Pierzemy i czyścimy również dywany wełniane, orientalne, wiskozowe i jedwabne, kilimy, dywany ręcznie tkane i wiązane. Wykorzystujemy do tego 18-letnie doświadczenie i sprawdzone technologie, których uczymy się na szkoleniach.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową na kwotę 100 tys. zł.

Czyszczenie dywanów zawsze wykonujemy w naszej pralni we Wrocławiu

Opinie o praniu dywanów Wrocław w RoyalMaids

Szybko sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie 🙂 Solidna firma! Warto tutaj oddawać dywany do czyszczenia. Polecam serdecznie. 👍

⭐⭐⭐⭐⭐

Dawid Młynarczyk

Korzystałam kilkukrotnie, jestem zadowolona. Dywany zawsze czyste i pachnące. Odbierałam sama, bo mam blisko. Wiadomo- czas świąteczny może wydłużyć termin, ale poza tym sprawnie i na czas.

⭐⭐⭐⭐⭐

Wiktoria Battek

Dywan wełniany, wyprany wzorowo. Czysty i pachnący. Serwis od drzwi do drzwi i to przed wyznaczonym terminem. Polecam

⭐⭐⭐⭐⭐

Piotr Dąbkowski

Aby dywan był naprawdę czysty, stosujemy wieloetapowy proces czyszczenia wykładzin

Etapy prania dywanów we Wrocławiu

Standardowa usługa czyszczenia dywanu lub wykładziny realizowana jest poprzez 9 etapowy proces, w którym to każdy dywan obowiązkowo przechodzi:

 1. znakowanie dywanu,
 2. odplamianie i próba stabilizacji kolorów,
 3. mechaniczne trzepanie w automacie trzepiącym (55 tysięcy uderzeń/min, rozczesanie runa- jedyne urządzenie we Wrocławiu),
 4. pranie wstępne,
 5. pranie zasadnicze w automacie szorująco-piorącym (jedyne urządzenie we Wrocławiu),
 6. ciśnieniowe płukanie dywanu,
 7. wirowanie dywanu z prędkością 1200 obr/min (odprowadzające 95% wody i brudu),
 8. suszenie dywanu w zautomatyzowanej suszarni na specjalnych regałach zapobiegających zniekształceniu,
 9. obróbka końcowa w automacie „Finischer” rozczesanie runa i uszlachetnianie włókna dywanu,
 10. obecnie w naszej pralni usługę czyszczenia i prania wykonujemy przy obowiązkowym nieodpłatnym Ozonowaniu i Dezynfekcji wszystkich dywanów i wykładzin – robimy to dla naszego i Państwa bezpieczeństwa.

Odbiór dywanów u klienta

Hasło „zostańwdomu” realizujemy dając Państwu możliwość odbioru i dostawy dywanów naszym transportem – o szczegóły zapytaj pracownika pralni.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem we Wrocławiu w branży prania dywanów i wykładzin. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług https://www.pierzdywan.pl/PL-H3/cennik.html, a dowiesz się, dlaczego 90% naszych klientów wraca do nas, a 75% pochodzi z polecenia.

Pamiętaj, że za wykonaną usługę prania dywanu na terenie Wrocławia przyjmujemy zapłatę dopiero przy odbiorze dywanu.

Jakie rodzaje dywanów można prać w pralni?

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, dostępnych, sprawdzonych technologiach prania oraz licznych szkoleniach, w których uczestniczą nasi pracownicy jesteśmy w stanie skutecznie i bezpiecznie wyprać każdy rodzaj dywanów, jaki dostarczą nam klienci. Dopieramy plamy i zabrudzenia z dywanów sztucznych, pierzemy i czyścimy dywany wełniane i orientalne, gwarantujemy doskonałą opiekę i pielęgnację dywanów wiskozowych i jedwabnych, a także kilimów, dywanów ręcznie tkanych oraz dywanów wiązanych. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności przy pracy z dywanami, tak by po czyszczeniu wróciły one do Państwa rąk w doskonałym stanie, oczyszczone, odświeżone i przygotowane na kolejne lata dekorowania wnętrz w Państwa domach i mieszkaniach.

Ile kosztuje pranie dywanu?

Cennik usług prania dywanów zależy od wybranej metody czyszczenia, a także wielkości Twojego dywanu. Wykorzystując metodę „na wskroś” i kąpiel wodną, koszt prania dywanu to 19,90 zł/m². W naszej pralni oferujemy także opcję ekspresowego prania dywanów, w ramach której jesteśmy w stanie skrócić czas prania do 48 godzin. Cena usługi ekspresowej wynosi 30 zł/m², przy czym oddany do prania dywan musi zostać dostarczony i odebrany przez klienta.

Przypominamy, że pranie dywanów, szczególnie przy ciężkich zabrudzeniach wymaga czasu i dokładności. Procedurę ekspresową zalecamy wyłącznie w przypadkach, kiedy dywan potrzebuje gruntownego odświeżenia, a nie usuwania trudnych, starych, zaschniętych plam. W przypadku dywanów, wydłużenie czasu prania i każdego z etapów czyszczenia gwarantuje lepsze i bardziej długotrwałe rezultaty.

Gdzie pierzemy dywany?

Jesteśmy wrocławską firmą działającą przy ul. Kiełczowskiej 62 na Psim Polu. Dywany pierzemy na miejscu, w naszej profesjonalnej, automatycznej pralni dywanów „Pierz Dywan”, z możliwością odbioru dywanu bezpośrednio od klienta lub przyjęcia go z samodzielnej dostawy bezpośrednio do pralni. Nie wykonujemy prania dywanów w warunkach domowych – specjalizujemy się w technice kompleksowego prania na mokro wymagającego zastosowania specjalistycznego sprzętu i odpowiednich warunków suszenia, których nie jesteśmy w stanie zagwarantować w mieszkaniach naszych klientów.

Czym wyprać dywan?

Domowe metody prania dywanów nie zawsze okazują się w stu procentach skuteczne. Zanim przystąpisz do spierania jakichkolwiek zabrudzeń lub sezonowego odświeżania dywanu, pamiętaj by wytrzepać go i dokładnie odkurzyć, a preparaty czyszczące i procedurę czyszczenia dopasować do rodzaju dywanu. Regularne odkurzanie i trzepanie pozwoli pozbyć się zalegającego brudu i kurzu, ułatwiając późniejsze pranie i czyszczenie. Jeśli chcesz przeprowadzić całą procedurę w domu, oto kilka wskazówek:

Korzystaj z dedykowanych produktów czyszczących do dywanów, szczególnie tych na sucho, które nie wymagają moczenia i suszenia dywanu w warunkach domowych. Z doświadczenia wiemy, ze całkowite dosuszenie dywanu w domu jest niezwykle trudne i często kończy się powstawaniem nieprzyjemnego zapachu wilgoci, zupełnie przekreślającego planowane odświeżenie dywanu. Domowym odpowiednikiem proszków na sucho będzie mieszanka płatków mydlanych (ok. 4-5 łyżek) i skrobi ziemniaczanej (ok 1,5-2 szklanki). Przygotowany preparat rozsyp na dywanie, przeczesz włosie ręką by mieszanka dotarła głębiej, a po pół godziny odkurz dokładnie cały dywan.

Plamy usuwaj skutecznie, ale delikatnie. Plamy na dywanie potrafią sprawić wiele problemów. Wśród pomysłów na ich usuwanie pojawiają się roztwory octu z sodą oczyszczoną i wodą, a także talk i mąka ziemniaczana działające na plamy z kawy, herbaty, wina oraz tłuste zabrudzenia.

Oddaj dywan do profesjonalnego czyszczenia. Stosowana przez naszą pralnię technika czyszczenia dywanów uwzględnia dokładne trzepanie, odkurzanie, a także pranie na mokro gwarantujące najlepsze efekty i skuteczne oczyszczenie dywanu ze wszystkich zabrudzeń oraz trudnych plam. Jeśli nie chcesz martwić się, czy znaleziony w internecie domowy sposób na pranie dywanu zadziała skutecznie, nie zwlekaj – im szybciej oddasz dywan w ręce specjalistów, tym łatwiej będzie nam usunąć trudną plamę nie dopuszczając do tego, by wniknęła głęboko w strukturę włosia.

Porady RoyalMaids

RoyalMaids Wrocław - separator
Jak przygotować pomieszczenie do sprzątania?

Jak przygotować pomieszczenie do sprzątania?

Usługi sprzątania domów są coraz bardziej popularne i nie jest to powodem do skrępowania czy też posądzania o lenistwo. Coraz częściej stawiamy bardziej na oszczędność czasu, dlatego też tym chętniej korzystamy z usług firm, które pewne rzeczy mogą zrobić za nas,...

Zalety rozpoczęcia współpracy z firmą sprzątającą

Zalety rozpoczęcia współpracy z firmą sprzątającą

Firmy sprzątające można zatrudnić do sprzątania biura, hotelu, restauracji, sklepu, ale także do sprzątania w prywatnym domu. Jakie są korzyści z zatrudnienia firmy sprzątającej? Dlaczego warto podjąć współpracę ze specjalistami? 1. Korzyści ekonomiczne Współpraca z...

Pranie dywanów Krzyki, Kozanów, Psie Pole, Śródmieście, Nowy Dwór

Uwaga zapewniamy pranie dywanów z odbiorem z miejsca zamieszkania, pracy! Dojeżdżamy na terenie całego Wrocławia. W szczególności zachęcamy do współpracy osoby mieszkające na terenie Wrocławskiej dzielnicy: Krzyki (ul. Kominiarska, Kaufland), Kozanów, Psie Pole, Śródmieście oraz Nowy Dwór.