+48 694 674 076 m.walkowicz@royalmaids.pl

Pranie dywanów Wrocław

RoyalMaids Wrocław - separator

Pranie, czyszczenie dywanów i wykładzin było i jest częścią usług porządkowych. Wrocław jest trzecim miastem po Warszawie i Poznaniu, który w końcu doczekał się w pełni profesjonalnej Automatycznej Pralni Dywanów  „PierzDywan” zlokalizowanej na ul. KIełczowskiej 62 we Wrocławiu. Obieramy dywany z następujących dzielnic Wrocławia: Krzyki (ul. Kominiarska, Kaufland), Kozanów, Psie Pole, Śródmieście oraz Nowy Dwór.

Kontakt z nami

Kompleksowe czyszczenie dywanów

RoyalMaids Wrocław - separator

Nasza pralnia jako pierwsza na Dolnym Śląsku wprowadziła usługę prania oraz czyszczenia dywanów i wykładzin metodą „na wskroś”. To My jako pierwsi zamiast odkurzaczy piorących wprowadziliśmy maszyny piorące wielkości samochodów takie jak:

 • automat trzepiący,
 • wirówki do dywanów,
 • automat szorująco-piorący,
 • finischery do obróbki końcowej,
 • czy profesjonalne suszarnie do dywanów.

Wszystko to sprawiło, że nie czyścimy dywanów u klienta na podłodze, rozcierając brud po dywanie i pozostawiając mokry dywan bez wentylacji i możliwości wyschnięcia.

Nasza ekipa zajmuje się profesjonalnym praniem dywanów we Wrocławiu

„MY nie udajemy, że czyścimy dywany  MY je pierzemy skutecznie zawsze z obu stron”

Profesjonalna pralnia dywanów we Wrocławiu

Klienci z Wrocławia i okolic dzięki Automatycznej Pralni Dywanów „PierzDywan” znowu mogą cieszyć się swoim czystym dywanem.

To my wytyczamy nowy poziom usług. Dlatego ciągle szkolimy się w kraju i za granicą, szukamy nowych rozwiązań technologicznych i ściągamy je do naszej pralni.

Zakres naszej pralni to nie tylko pranie i czyszczenie dywanów czy wykładzin https://www.pierzdywan.pl/PL-H35/oferta.html

Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z dywanów

Skutecznie zajmujemy się odplamianiem dywanów z kawy, coca-coli, farby czy tuszu. Usuwanie zanieczyszczeń z dywanów czy wykładzin po plastelinie, gumie czy smole może wydawać się trudne – ale dla nas jest to możliwe. Gwarantujemy 99% skuteczności w usuwaniu uryny po naszych „pupilach” i neutralizacji ich zapachów z dywanów i wykładzin.

Oferujemy także czyszczenie wykładzin w firmie i pranie wykładzin obiektowych na terenie całego Wrocławia.

Czyszczenie dywanów wełnianych, orientalnych i jedwabnych

Jesteśmy w stanie skutecznie i bezpiecznie wyprać nie tylko dywany sztuczne. Pierzemy i czyścimy również dywany wełniane, orientalne, wiskozowe i jedwabne, kilimy, dywany ręcznie tkane i wiązane. Wykorzystujemy do tego 18-letnie doświadczenie i sprawdzone technologie, których uczymy się na szkoleniach.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową na kwotę 100 tys. zł.

Czyszczenie dywanów zawsze wykonujemy w naszej pralni we Wrocławiu

Opinie o praniu dywanów Wrocław w RoyalMaids

Szybko sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie 🙂 Solidna firma! Warto tutaj oddawać dywany do czyszczenia. Polecam serdecznie. 👍

⭐⭐⭐⭐⭐

Dawid Młynarczyk

Korzystałam kilkukrotnie, jestem zadowolona. Dywany zawsze czyste i pachnące. Odbierałam sama, bo mam blisko. Wiadomo- czas świąteczny może wydłużyć termin, ale poza tym sprawnie i na czas.

⭐⭐⭐⭐⭐

Wiktoria Battek

Dywan wełniany, wyprany wzorowo. Czysty i pachnący. Serwis od drzwi do drzwi i to przed wyznaczonym terminem. Polecam

⭐⭐⭐⭐⭐

Piotr Dąbkowski

Aby dywan był naprawdę czysty, stosujemy wieloetapowy proces czyszczenia wykładzin

Etapy prania dywanów we Wrocławiu

Standardowa usługa czyszczenia dywanu lub wykładziny realizowana jest poprzez 9 etapowy proces, w którym to każdy dywan obowiązkowo przechodzi:

 1. znakowanie dywanu,
 2. odplamianie i próba stabilizacji kolorów,
 3. mechaniczne trzepanie w automacie trzepiącym (55 tysięcy uderzeń/min, rozczesanie runa- jedyne urządzenie we Wrocławiu),
 4. pranie wstępne,
 5. pranie zasadnicze w automacie szorująco-piorącym (jedyne urządzenie we Wrocławiu),
 6. ciśnieniowe płukanie dywanu,
 7. wirowanie dywanu z prędkością 1200 obr/min (odprowadzające 95% wody i brudu),
 8. suszenie dywanu w zautomatyzowanej suszarni na specjalnych regałach zapobiegających zniekształceniu,
 9. obróbka końcowa w automacie „Finischer” rozczesanie runa i uszlachetnianie włókna dywanu,
 10. obecnie w naszej pralni usługę czyszczenia i prania wykonujemy przy obowiązkowym nieodpłatnym Ozonowaniu i Dezynfekcji wszystkich dywanów i wykładzin – robimy to dla naszego i Państwa bezpieczeństwa.

Odbiór dywanów u klienta

Hasło „zostańwdomu” realizujemy dając Państwu możliwość odbioru i dostawy dywanów naszym transportem – o szczegóły zapytaj pracownika pralni.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem we Wrocławiu w branży prania dywanów i wykładzin. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług https://www.pierzdywan.pl/PL-H3/cennik.html, a dowiesz się, dlaczego 90% naszych klientów wraca do nas, a 75% pochodzi z polecenia.

Pamiętaj, że za wykonaną usługę prania dywanu na terenie Wrocławia przyjmujemy zapłatę dopiero przy odbiorze dywanu.

Jakie rodzaje dywanów można prać w pralni?

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, dostępnych, sprawdzonych technologiach prania oraz licznych szkoleniach, w których uczestniczą nasi pracownicy jesteśmy w stanie skutecznie i bezpiecznie wyprać każdy rodzaj dywanów, jaki dostarczą nam klienci. Dopieramy plamy i zabrudzenia z dywanów sztucznych, pierzemy i czyścimy dywany wełniane i orientalne, gwarantujemy doskonałą opiekę i pielęgnację dywanów wiskozowych i jedwabnych, a także kilimów, dywanów ręcznie tkanych oraz dywanów wiązanych. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności przy pracy z dywanami, tak by po czyszczeniu wróciły one do Państwa rąk w doskonałym stanie, oczyszczone, odświeżone i przygotowane na kolejne lata dekorowania wnętrz w Państwa domach i mieszkaniach.

Ile kosztuje pranie dywanu?

Cennik usług prania dywanów zależy od wybranej metody czyszczenia, a także wielkości Twojego dywanu. Wykorzystując metodę „na wskroś” i kąpiel wodną, koszt prania dywanu to 19,90 zł/m². W naszej pralni oferujemy także opcję ekspresowego prania dywanów, w ramach której jesteśmy w stanie skrócić czas prania do 48 godzin. Cena usługi ekspresowej wynosi 30 zł/m², przy czym oddany do prania dywan musi zostać dostarczony i odebrany przez klienta.

Przypominamy, że pranie dywanów, szczególnie przy ciężkich zabrudzeniach wymaga czasu i dokładności. Procedurę ekspresową zalecamy wyłącznie w przypadkach, kiedy dywan potrzebuje gruntownego odświeżenia, a nie usuwania trudnych, starych, zaschniętych plam. W przypadku dywanów, wydłużenie czasu prania i każdego z etapów czyszczenia gwarantuje lepsze i bardziej długotrwałe rezultaty.

Gdzie pierzemy dywany?

Jesteśmy wrocławską firmą działającą przy ul. Kiełczowskiej 62 na Psim Polu. Dywany pierzemy na miejscu, w naszej profesjonalnej, automatycznej pralni dywanów „Pierz Dywan”, z możliwością odbioru dywanu bezpośrednio od klienta lub przyjęcia go z samodzielnej dostawy bezpośrednio do pralni. Nie wykonujemy prania dywanów w warunkach domowych – specjalizujemy się w technice kompleksowego prania na mokro wymagającego zastosowania specjalistycznego sprzętu i odpowiednich warunków suszenia, których nie jesteśmy w stanie zagwarantować w mieszkaniach naszych klientów.

Czym wyprać dywan?

Domowe metody prania dywanów nie zawsze okazują się w stu procentach skuteczne. Zanim przystąpisz do spierania jakichkolwiek zabrudzeń lub sezonowego odświeżania dywanu, pamiętaj by wytrzepać go i dokładnie odkurzyć, a preparaty czyszczące i procedurę czyszczenia dopasować do rodzaju dywanu. Regularne odkurzanie i trzepanie pozwoli pozbyć się zalegającego brudu i kurzu, ułatwiając późniejsze pranie i czyszczenie. Jeśli chcesz przeprowadzić całą procedurę w domu, oto kilka wskazówek:

Korzystaj z dedykowanych produktów czyszczących do dywanów, szczególnie tych na sucho, które nie wymagają moczenia i suszenia dywanu w warunkach domowych. Z doświadczenia wiemy, ze całkowite dosuszenie dywanu w domu jest niezwykle trudne i często kończy się powstawaniem nieprzyjemnego zapachu wilgoci, zupełnie przekreślającego planowane odświeżenie dywanu. Domowym odpowiednikiem proszków na sucho będzie mieszanka płatków mydlanych (ok. 4-5 łyżek) i skrobi ziemniaczanej (ok 1,5-2 szklanki). Przygotowany preparat rozsyp na dywanie, przeczesz włosie ręką by mieszanka dotarła głębiej, a po pół godziny odkurz dokładnie cały dywan.

Plamy usuwaj skutecznie, ale delikatnie. Plamy na dywanie potrafią sprawić wiele problemów. Wśród pomysłów na ich usuwanie pojawiają się roztwory octu z sodą oczyszczoną i wodą, a także talk i mąka ziemniaczana działające na plamy z kawy, herbaty, wina oraz tłuste zabrudzenia.

Oddaj dywan do profesjonalnego czyszczenia. Stosowana przez naszą pralnię technika czyszczenia dywanów uwzględnia dokładne trzepanie, odkurzanie, a także pranie na mokro gwarantujące najlepsze efekty i skuteczne oczyszczenie dywanu ze wszystkich zabrudzeń oraz trudnych plam. Jeśli nie chcesz martwić się, czy znaleziony w internecie domowy sposób na pranie dywanu zadziała skutecznie, nie zwlekaj – im szybciej oddasz dywan w ręce specjalistów, tym łatwiej będzie nam usunąć trudną plamę nie dopuszczając do tego, by wniknęła głęboko w strukturę włosia.

Porady RoyalMaids

RoyalMaids Wrocław - separator
Zalety rozpoczęcia współpracy z firmą sprzątającą

Zalety rozpoczęcia współpracy z firmą sprzątającą

Firmy sprzątające można zatrudnić do sprzątania biura, hotelu, restauracji, sklepu, ale także do sprzątania w prywatnym domu. Jakie są korzyści z zatrudnienia firmy sprzątającej? Dlaczego warto podjąć współpracę ze specjalistami? 1. Korzyści ekonomiczne Współpraca z...

Kiedy jest dobry moment na pranie dywanów?

Kiedy jest dobry moment na pranie dywanów?

Aby zapobiec rozwojowi bakterii, alergenów, kurzu i roztoczy pranie dywanów czy wykładzin powinno wykonywać się regularnie. To szczególnie istotne, jeśli w domu mieszkają astmatycy, dzieci i zwierzęta domowe. Utrzymanie dywanu w idealnym stanie wymaga prania. Kiedy...

Jak wybrać firmę sprzątającą?

Jak wybrać firmę sprzątającą?

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, wiedzy, umiejętności oraz skutecznych środków czyszczących to elementy, które pozwalają wzbudzić zaufanie do firmy sprzątającej. Świadczenie wysokiej jakości usług to jednak nie tylko rzetelne wykonywanie obowiązków serwisu...

Pranie dywanów Krzyki, Kozanów, Psie Pole, Śródmieście, Nowy Dwór

Uwaga zapewniamy pranie dywanów z odbiorem z miejsca zamieszkania, pracy! Dojeżdżamy na terenie całego Wrocławia. W szczególności zachęcamy do współpracy osoby mieszkające na terenie Wrocławskiej dzielnicy: Krzyki (ul. Kominiarska, Kaufland), Kozanów, Psie Pole, Śródmieście oraz Nowy Dwór.