+48 694 674 076 m.walkowicz@royalmaids.pl

O Nas

18 lat doświadczenia

RoyalMaids to firma sprzątająca realizująca usługi porządkowe na terenie Wrocławia. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni 18 lat (od 2002 roku) pozwala nam na profesjonalne i efektywne zarządzanie programem utrzymania czystości w Twojej firmie.

Nieustannie stawiamy na rozwój, dlatego nie tylko podnosimy nasze kwalifikację poprzez różnego rodzaju szkolenia, ale również inwestujemy w nowe technologie, które pomagają spełniać trudne wyzwania naszych klientów. Jednym z takich inwestycji jest zakupiony w 2014 roku system PURAQLEEN wysokościowego mycia okien, przeszkleń, elewacji do wysokości 23 metrów z ziemi, bez podnośnika.

Kolejnym „milowym” krokiem rozwoju naszej firmy było stworzenie trzeciej w Polsce i pierwszej na Dolnym Śląsku profesjonalnej, w pełni, zautomatyzowanej pralni dywanów „PierzDywan” w tej branży jesteśmy swoistym liderem na rynku wrocławskim. Jako pierwsi wprowadziliśmy automat trzepiący do dywanów, wirówki do dywanów, automat szorująco-piorący, profesjonalną i zautomatyzowaną suszarnię do dywanów itd. Na potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów powołaliśmy mobilną ekipę piorącą do obsługi hoteli i dużych powierzchni biurowych.