+48 694 674 076 m.walkowicz@royalmaids.pl

Doczyszczanie i polimeryzacja podłóg PCV Wrocław

Usługa doczyszczania i polimeryzacji dedykowana jest w szczególności do szkół, placówek medycznych, salonów kosmetycznych jak i dentystycznych, obiektach handlowych i użyteczności publicznej wszędzie tam gdzie znczenie ma higiena i bezpieczeństwo.

Kontakt z nami

Doczyszczanie podłóg w szkołach, gabinetach lekarskich, obiektach handlowych

Usługa doczyszczenia i polimeryzacji, czyli zabezpieczenia czyszczonej powierzchni dzieli się na dwa etapy:

  1. Etap 1 to doczyszczenie specjalistycznymi maszynami polegające na usunięciu zestarzałego brudu, starych powłok zabezpieczających, zabrudzeń poprodukcyjnych, śladów od kół czy zabrudzeń poremontowych lub budowlanych.
  2. Etap 2 to polimeryzacja, czyli zabezpieczenie powierzchni poprzez nakładanie 3-4 warstw polimeru. Należy tu stanowczo podkreślić, iż wiele rodzajów powierzchni należy zabezpieczyć w szczególności takich jak linoleum czy PCV.

Powłoki polimerowe stanowią doskonałe zabezpieczenie posadzek. Polimery tworzą twardą warstwę ochronną, która chroni podłogę przed działaniem czynników takich jak: piasek, zaplamienia, uszkodzenia, ścierania itd. To właśnie polimery są ścierane w codziennej eksploatacji, dlatego właściwa powierzchnia posadzki będzie jak nowa przez długie lata. Z pewnością docenią to nie tylko Państwa pracownicy, ale również klienci.

Zalety polimeryzacji to:

  • Efekt wizualny – uzyskanie efektu lustra wody, który sprawia niesamowite wrażenie estetyki. Możliwe są również polimery matowe i półmatowe.
  • Higiena i oszczędność – polimery tworzą nieprzepuszczalną powłokę dla cieczy i brudu, z której zabrudzenia usuwamy bez większego wysiłku oszczędzając czas i ilość wykorzystywanych detergentów.
  • Wydłużenie okresu żywotności – wszystkie podłogi mają określoną trwałość. Chodząc po nich sukcesywnie je niszczymy. Polimery przedłużają ich żywotność teoretycznie w nieskończoność. Dzieje się tak, gdyż najpierw ścieramy warstwy polimeru, które możemy bez końca odnawiać.
  • Bezpieczeństwo – Właściwości antypoślizgowe jak i antystatyczne.