+48 694 674 076 m.walkowicz@royalmaids.pl

Sprzątanie magazynów Wrocław

Dzięki naszej pomocy przedsiębiorstwa zyskują więc nie tylko czyste hale produkcyjne, czy sprzątanie magazynów. Wrocław i wrocławskie firmy liczyć mogą też na wsparcie w zakresie dbania o przestrzenie, takie jak toalety czy miejsca składowania ubrań.

Kontakt z nami

Kompleksowe sprzątanie hal i magazynów

Prowadząc biznes, który wymaga dużych przestrzeni, nie lada wyzwaniem może okazać się sprzątanie hal. A Wrocław, jako jedno z największych polskich miast charakteryzuje się przecież prężnie działającymi przedsiębiorstwami, które nierzadko posiadają ogromne hale produkcyjne i magazyny. My, jako firma która świadczy usługi sprzątające, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. By ułatwić życie i pracę naszym przedsiębiorcom, stworzyliśmy ofertę, która skierowana jest właśnie do nich.

Nie straszne są nam zatem różnego rodzaju zabrudzenia, ani pomieszczenia. Z każdego nałożonego na nas zadania wywiązujemy się zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, a także specjalistycznemu sprzętowi, jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Co więcej, w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników i zachowania absolutnej czystości wykorzystujemy przy każdym realizowanym zadaniu zupełnie inne środki czystości. Przy sprzątaniu hal produkcyjnych jedne, a zupełnie inne przy sprzątaniu, chociażby magazynów. Wszystko po to, by zachować jak najwyższe standardy.

Na co mogą liczyć zgłaszający się do nas przedsiębiorcy?

  • odkurzanie/maszynowe mycie ciągów komunikacyjnych,
  • odkurzanie/ręczne mycie wolnych miejsc paletowych,
  • wycieranie regałów magazynowych,
  • utrzymanie czystości w sanitariatach,
  • utrzymanie czystości w jadalniach,
  • utrzymanie czystości w szatniach,
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach pracowniczych.

W ramach naszej oferty świadczymy usługi, takie jak odkurzanie i maszynowe mycie ciągów komunikacyjnych, odkurzanie i ręcznie mycie wolnych miejsc paletowych, wycieranie regałów magazynowych, utrzymanie czystości w sanitariatach, utrzymanie czystości w jadalniach, utrzymanie czystości w szatniach, a także utrzymanie czystości w pomieszczeniach pracowniczych.

Dzięki naszej pomocy przedsiębiorstwa zyskują więc nie tylko czyste hale produkcyjne, czy sprzątanie magazynów. Wrocław i wrocławskie firmy liczyć mogą też na wsparcie w zakresie dbania o przestrzenie, takie jak toalety czy miejsca składowania ubrań. Wiadomym jest przecież, że w dużych firmach, pracowników którzy korzystają z tego rodzaju przestrzeni jest naprawdę sporo. Utrzymanie ich czystości, dzięki specjalistycznym sprzętom bardzo często staje się zatem nie tylko wskazane, ale po prostu konieczne.