+48 694 674 076 m.walkowicz@royalmaids.pl

Sprzątanie po remoncie Wrocław

Niezależnie od tego, czy jest to nowopowstały lokal, czy mamy do czynienia z już wyremontowanym obiekcie przed oddaniem do użytku końcowego – nic nie jest nam obce! Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem po remoncie na terenie Wrocławia i okolic. Pracujemy w oparciu o nasz zestaw usług lub na specjalne życzenie klienta.

Kontakt z nami

Czyszczenie po remoncie

DO POPRAWY – RoyalMaids Wrocław jako firma porządkowa w zakresie usług sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego zaprasza do współpracy właścicieli nieruchomości, administratorów budynków, firmy podnajmujące powierzchnie biurowe oraz wszystkich tych, którym zależy na utrzymaniu codziennej czystości oraz utrzymaniu dobrego stanu technicznego użytkowanego obiektu.

Legitymujemy się jako firma sprzątająca we Wrocławiu, dbająca o każdy szczegół i jakość usługi.

Zakres sprzątania po remoncie:

Oprócz pełnego pakietu sprzątania po remoncie we Wrocławiu, proponujemy Państwu również inne rozwiązania:

  • Doczyszczanie maszynowe dużych i małych powierzchni podłóg i posadzek przemysłowych
  • Usuwanie powłok, zabrudzeń, farb, smarów i oleju, śladów kół od wózków widłowych
  • Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynowych

Wykorzystujemy profesjonalne urządzenia do sprzątania i stosujemy najnowocześniejsze profesjonalne środki chemiczne. Nasze usługi wykonujemy w oparciu o zlecenia jednorazowe jaki umowy stałe. Obojętne, czy zależy Ci na sprzątaniu biura we Wrocławiu i okolicach, lub domowego zacisza – zapewnimy usługi na najwyższym poziomie!