o nas

‹ powrót do strony głównej

Firma RoyalMaids powstała w 2002r. i podstawą działalności naszej firmy są usługi porządkowe w pełnym zakresie tego znaczenia.

Utrzymujemy czystość w zakresie sprzątania firm, sprzątania biur, magazynów, osiedli mieszkalnych zajmujemy się odśnieżaniem i utrzymaniem terenów zielonych. Wykonujemy również szereg usług specjalistycznych, m.in: doczyszczanie i konserwację różnych posadzek, polimerycazją powierzchni, praniem wykładzin, mycie okien i elewacji, szlifowanie i krystalizację granitu oraz marmuru, czyszczenie kominków, basenów i oczek wodnych.

Wykonujemy pełen zakres usług - lub poszczególne w zależności od klienta.Usługi porządkowe wykonujemy na wysokim poziomie- naszymi atutami są atrakcyjna cena i jakość wykonania. Osiągamy to dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do swoich obowiązków. Zatrudniamy odpowiednio dobrany personel, wykorzystujemy profesjonalne urządzenia do sprzątania i stosujemy najnowocześniejsze środki chemiczne.

Na potrzeby naszych klientów posiadamy również bagato wyposażony własny park maszynowy, co nie wątpliwie stanowi gwarancję należycie wykonanej usługi po przez odpowiednio dobranych maszyn i urządzeń jak i ciągłości pracy.

Jako nie liczni dla Państwa oraz własnego bezpieczenstwa posiadamy polisę ubezpieczeniową OC na zakres wykonywanych usług.