Maty wejściowe

‹ powrót

maty4.jpgUtrzymanie czystości powierzchni budynków, hal produkcyjnych, magazynów to już nie tylko kwestia estetyki, ale też bezpieczeństwa pracy. Przy wejściach do budynków, w holach, przy recepcji w miejscach gdzie podłogi są najbardziej narażone na brud i zniszczenie, najprostszym sposobem zapobiegania wnoszenia brudu są maty wejściowe. Eleganckie maty dobrze wpisują się w wizerunek, nawet najbardziej prestiżowego budynku. Maty doskonale czyszczą obuwie z wilgoci  i zanieczyszczeń. Nowością na naszym rynku są maty graficzne, na których można umieścić logo Państwa firmy, slogan lub dowolną grafikę. Maty z logo pełnią funkcję marketingową, kreują wizerunek firmy, utrwalają w pamięci klientów znaki towarowe i nazwy własne.

Mata to wycieraczka dla klientów bardzo wymagających, którzy potrzebują odpornej i wytrzymałej maty w miejscach szczególnie narażonych na
intensywny ruch, wykonana z wysokiej jakości włókna nylonowego z antypoślizgowym gumowym spodem. Charakteryzuje się wysoką pochłanialnością wody i zanieczyszczeń stałych. Dzięki specjalnemu skrętowi włókna nylonowego skutecznie zbiera z butów: kurz, brud, piasek i wodę.


Korzyści wynikające z posiadania mat wejściowych;

  • obniżenie kosztów oraz oszczędność czasu sprzątania,
  • ograniczenie roznoszenia brudu i kurzu,
  • podniesienie estetyki wnętrza,
  • ochrona posadzek przed piachem, wodą i solą,
  • cykliczny serwis gwarantujący zachowanie pierwotnych właściwości mat.