+48 694 674 076 m.walkowicz@royalmaids.pl

Kto nie lubi załatwiania spraw po kosztach? Tanio i dobrze to ulubione połączenie większości z nas. Dlatego tak często postanawiamy wykonywać czy też naprawiać pewne rzeczy we własnym zakresie. Czy jednak zawsze dobrze na tym wychodzimy? Przyjrzyjmy się kwestii prania dywanów właśnie z tej perspektywy.

Każdy, kto kiedykolwiek sam podjął się czyszczenia dywanu lub wykładziny spoczywającego na domowej podłodze, z pewnością przyzna nam rację, że to zadanie niełatwe i nienależące do najprzyjemniejszych. Co więcej, długotrwałe wysiłki często okazują się daremne, a skutki pracy nie spełniają naszych oczekiwań.

Stosowanie ogólnodostępnych środków do prania dywanu czy wykładziny może być bardzo ryzykowne, szczególnie dla dywanów, które są dla nas czymś więcej, niż tylko ozdobą na posadzce. Mówimy tu przede wszystkim o czyszczeniu dywanów orientalnych, jedwabnych, ale też wełnianych. Niezwykle łatwo uszkodzić delikatne włókna stanowiące o strukturze i wyglądzie dywanu, a co za tym idzie – trwale zmienić jego wygląd i to niestety nie na plus.

Dodatkowe wyzwanie stawia przed nami usuwanie plam z dywanu czy wykładziny. Ryzyko roztarcia i utrwalenia zabrudzenia na powierzchni dywanu jest naprawdę spore i doprowadzić możemy do nieodwracalnych odbarwień czy innych uszkodzeń. Zastanówmy się, czy warto ryzykować?

Aby mieć pewność, że Twój dywan jest w dobrych rękach i nic nie zagrozi mu podczas czyszczenia, zdaj się na nas i postaw na nasze usługi. Pozwoli ci to odzyskać dawną świetność ulubionego dywanu bez niepotrzebnego ryzyka i zbędnych starań wkładanych w próby prania we własnym zakresie. Zaufaj nam, a dowiesz się, dlaczego 90% naszych klientów wraca do nas z powrotem.