Pierz Dywan na Facebooku Pierz Dywan na YouTube

Pranie dywanów i wykładzin we Wrocławiu

‹ powrót do strony głównej

Jak poprawnie wyczyścić dywan? Jak wyprać wykładziny?

Czy Twój dywan potrzebuje solidnego czyszczenia? Nie wiesz jak to zrobić? Zapraszamy do skorzystania z usług ekspertów!

Uwaga - zapewniamy pranie dywanów z odbiorem z miejsca zamieszkania, pracy! Dojeżdżamy na terenie całego Wrocławia. W szczególności zachęcamy do współpracy osoby mieszkające na terenie Wrocławskiej dzielnicy: Krzyki (ul. Kominiarska, Kaufland), Kozanów, Psie Pole, Śródmieście oraz Nowy Dwór.

Zamów usługę: +48 694 674 076


Pranie dywanów Wrocław - od czego się zaczęło?

Odkurzacz piorący Karcher – to od zakupu tego produktu w 2004 roku, zaczęła się nasza przygoda. Na przestrzeni lat, ilość klientów i zapotrzebowanie na wysokiej jakości usług prania dywanów znacznie wzrosła. W wyniku tego, po 5 latach w asortymencie naszej firmy, na stałe zagościł profesjonalny amerykański EKSTRAKTOR pralniczy. Dzięki dużej popularności i zaufania naszych klientów na czyszczenie dywanów i pranie wykładzin we Wrocławiu, postanowiliśmy rozbudować naszą działalność – tak stworzyliśmy, jedyną na Dolnym Śląsku, PROFESJONALNĄ PRALNIĘ DYWANÓW.

Chcemy Państwu przybliżyć kulisy, przeprowadzanych przez nas usług. Podczas realizacji prania i czyszczenia dywanów i wykładzin wykonujemy zabiegi nieprzeciętnej jakości. Warto zatem odpowiedzieć sobie na pytanie: PRZEZ JAKIE ETAPY PRZECHODZI NASZ DYWAN?

Pranie dywanów - Cennik w RoyalMaids Wrocław

Pranie dywanów usluga podstawowa

  • PRANIE DYWANÓW - "NA WSKROŚ" w kąpięli wodnej (trzepanie mechaniczne, odkurzanie, pranie dywanów w pralnicy, pranie zasadnicze-stanowiskowe, wirowanie w wirówce, suszenie) - 14,99 zł/mkw
  • PRANIE DYWANÓW - "NA WSKROŚ" w kąpięli wodnej ( dywany wełniane i z domieszką wełny oraz dywany SHAGY ) - 19,99 zł/mkw

Usługi dodatkowe prania dywanów

  • ELIMINACJA ROZTOCZY - 6,00 zł/m2
  • USUWANIE SIERŚCI, WŁOSÓW - 3,00 zł/m2
  • IMPREGNACJA - 6,00 zł/m2
  • USUWANIE ZAPACHU - 10,00 zł/m2
  • CZYSZCZENIE FRĘDZLI - 6,00 zł/m2

Usługi specjalne w ramach czyszczenia dywanów

  • PRANIE DYWANÓW ORIENTALNYCH I RĘCZNIE WIĄZANYCH (Nepal, Afganistan, Maroco, Pakistan, Tybet, itp. ) - 45,00 zł/m2

USŁUGA TRANSPORTU - Możliwy jest odbiór i dostawa dywanu na terenie Wrocławia - 20zł

UWAGA!
Dywany poniżej 1m2 liczone są jako 1m2.
Dywany jedwabne oraz wiskozowe przyjmowane są warunkowo i wyłącznie na odpowiedzialność Klienta.
Zlecający oddając dywan do Pralni Dywanów ROYALMAIDS akceptuje regulamin.

Etapy czyszczenie dywanów

Zobacz, jak wyglądają wszystkie etapy czyszczenia dywanu.

1) Mierzenie i znakowanie – zacznijmy od początku. Najpierw, Państwa dywan zostanie poddany zwymiarowaniu i wszyciu metki z oznaczeniem pralni i nr dywanu. Następnie poddamy go wnikliwej ocenie technicznej, a także ustalimy rodzaj włókna, co przyda się w następnych etapach czyszczenia dywanu.

2) Trzepanie mechaniczne – na początku procesu prania dywanów albo wykładzin, nasz automat trzepiący niezwykle skutecznie i w bardzo krótkim czasie usuwa wszelkie suche zanieczyszczenia, znajdujące się w dywanie. Produkt z łatwością wyczyści między innymi: piasek, kurz, pył, sierść, a także włosy, bez dalszej konieczności ręcznych metod usuwania sierści. W zależności od stopnia zabrudzenia i struktury dywanu, operator płynnie reguluje częstotliwość uderzeń i szybkość posuwu dywanu.

3) Odkurzanie – następuje precyzyjne i dokładne odkurzanie osnowy i runa, a także jej rozczesywanie.

4) Pranie wstępne dywanów – na tym etapie, następuje rzeczywiste czyszczenie dywanów lub pranie wykładzin. Nasz profesjonalny Automat piorący, moczy runa i osnowy dywanu w 2 tys. litrów wody, a poprzez specjalnie zaprojektowane mieszadła wprowadzające dywany w ciągły ruch, powoduje całkowite rozpuszczenie brudu.

5) Pranie zasadnicze i płukanie – znajdujemy się w samym środku procesu prania dywanów i prania wykładzin. Za pomocą specjalistycznej szorowarki walcowej, jednocześnie dozując i rozprowadzając odpowiednią dla danego dywanu chemię, następnie usuwane są wszystkie widoczne zaplamienia, gumy itp. Dywan spłukiwany jest wodą pod ciśnieniem, wypłukując pozostałości zanieczyszczeń i chemii. Ponownie powtarzamy cały cykl.

6) Wirowanie – podczas kolejnego etapu czyszczenia dywanów i prania wykładzin, produkt umieszczany jest w specjalnej wirówce do dywanów, gdzie przy 1200 obr./min, usuwane zostaje 95% wody, a także resztki chemii i brudu. Po zakończeniu procesu, wykonywana jest I kontrola – w wyniku, której dywan przechodzi dalej i wraca do poprzedniego stanowiska – prania zasadniczego.

7) Suszenie – czyszczony dywan, suszony jest w specjalnej suszarni w pozycji pionowej, gdzie w odpowiednio dostosowanej wilgotności i cyrkulacji powietrza w kilka godzin odparowuje pozostałe 5% wody.

8) Obróbka końcowa – to już przedostatni etap czyszczenia dywanów i prania wykładzin. Następuje odkurzanie odkurzaczem kolumnowym, mającym na celu podniesienie i zaczesanie runa.

9) Sprawdzanie jakości, pakowanie – czysty, pachnący i suchy dywan jest pakowany i gotowy do wydania lub transportu.

Pranie wykładzin obiektowych

Pranie dywanówWykładziny obiektowe wykonane są z PCW (polichlorku winylu). Dzięki dużej odporności i utrzymaniu czystości wykładziny obiektowe, doskonale nadają się do dużych obiektów. Powszechnie stosowane są w biurach, korytarzach, pomieszczeniach socjalnych, gabinetach lekarskich czy nawet na stołówkach. Ze względu na ich dużą wielkość ciężko byłoby samodzielnie i dokładnie wyprać taką wykładzinę, dlatego też nasza firma wykonuje pranie wykładzin obiektowych we Wrocławiu polegające na zastosowaniu specjalistycznego sprzętu u klienta. Dzięki naszym dedykowanym metodom sprzątania wykładziny obiektowe odzyskają swój dawny blask, świeżość i kolor, a to wszystko w niskiej cenie. (cennik)

Pranie tapicerki meblowej wrocław

Oprócz czyszczenia i prania dywanów oraz prania wykładzin obiektowych, nasza firma wykonuje usługi prania tapicerki meblowej. W RoyalMaids oferujemy pranie wersalek, tapczanów, narożników, zestawów wypoczynkowych, krzeseł, sof oraz wszystkich innych rzeczy posiadających tapicerkę meblową. Jak powszechnie wiadomo nasze wersalki, łóżka czy pufy potrafią bardzo szybko się zabrudzić podczas codziennego użytku. Dzieje się tak ponieważ są to przedmioty wykorzystywane przez domowników nawet paręnaście razy dziennie.

Pranie tapicerki meblowej warto w pierwszej kolejności rozpocząć od przyjrzenia się zastosowanemu materiałowi, rodzaju plam oraz dobrać odpowiednią metodę prania. Metody stosowane przez naszą firmę są zależne od rodzaju obicia oraz napotkanych problemów, a co najważniejszą są w pełni bezpieczne, a ich skuteczność jest na wysokim poziomie, jednakże każde czyszczenie tapicerki meblowej wymaga szczególnej ostrożności i doświadczenia. Pranie tapicerki meblowej realizujemy na terenie Wrocławia, a w szczególności dla dzielnic: Krzyki (ul. Kominiarska, Kaufland), Psie Pole, Śródmieście i Kozanów.

Czyszczenie wykładzin w firmie

Czyszczenie dywanówCzyszczenie wykładzin we Wrocławiu dedykujemy dla firm oraz klientów indywidualnych. Czyszczeniem wykładzin, praniem dywanów czy sprzątaniem biur zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie oraz rozległą i niezbędną wiedzę do wykonywania swojej pracy bez obawy o zniszczenie danej wykładziny. Podczas czyszczenia wykładzin w firmach wykonujemy specjalne procedury oczyszczania powierzchni oraz stosujemy bezpieczne, a zarazem zaawansowane środki oraz techniki czyszczenia wykładzin, dzięki którym jesteśmy w stanie wyczyścić nawet najgorsze plamy po kawie, tuszu, gumie do żucia, atramencie, sosach czy herbacie.

Z naszych usług skorzystało już wiele dużych wrocławskich firm, a RoyalMaids jest cenioną i znaną firmą. Wykonujemy czyszczenie wykładzin każdej wielkości na terenie Wrocławia, a w szczególności Krzyków (ul. Kominiarska, Kaufland), Nowego Dworu, Kozanowa czy Psiego Pola! Zapraszamy!

 


Oferujemy najwyższej jakości usługi na terenie Wrocławia oraz poszczególnic dzielnic w tym Krzyków (ul. Kominiarska, Kaufland), Psiego Pola, Śródmieścia, czy Kozanowa.
Od teraz, pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin we Wrocławiu nigdy nie było takie proste!
Zapraszamy do kontaktu - RoyalMaids Wrocław, profesjonalne czyszczenie dywanów.